Feel the nature , Live the action


Günlük Turlar


Binicilik

Dünya çapında birçok ülkede binicilik stresten uzaklaşma ve ruhsal dinginlik için tercih ediliyor. At binme binicinin postürüyle ilgili tüm kaslarını eşsiz bir şekilde çalıştıran, vücut için etkili bir spor olarak kabul ediliyor.

 
 

 

Hotel Berke Ranch Nature'a  binicilik tutkunları için farklı cinslerde atlar bulunuyor. 30 soylu ve eğitimli Arap, Hafflinger ve Avrupa atının barındığı tesiste acemi binicilerden tecrübeli binicilere birçok seçenek sunuluyor. 30 ahır, 2 bin metrekarelik manej, 10 bin metrekarelik free padock alanı, bir eyer odası 3 ile 10 arasında değişen at bölümü kadrosu ile hizmet veriliyor.

Eğitmenlerimiz manejde acemi biniciler için özel binicilik dersleri, becerilerini geliştirmek isteyenler için ise atlama ve dresaj dersleri veriyor. At binmeyi bilenler için bir ya da iki saat süren orman turları, ayrıca deneyimli biniciler için doğanın gizemlii köşelerine tarih yolculuğu yapmak da mümkün. Likya Yolu üzerindeki manzaralar, mitolojik Olimpos Dağı ve Antik Phaselis harabelerini görebileceğiniz turlarda profesyonel eğitmenler size eşlik edecek.

1 Saatlik Orman Turu:

1. Çam ormanında yarım saatlik bir sürüşten sonra ulaşılan tepede manzarayı seyredebilmeniz için mola.

2. Eski madene ve antik çağlardan kalan harabelere gezinti. Tekirova'dan Antalya'ya kadar uzanan sahil manzarasını seyredebilmeniz için tepede mola. Fotoğraf çekmeniz için önemli bir fırsat.

 
 

 

2 Saatlik Orman Turu:

Bu yol kaldırım taşlarıyla döşenmiş oldukça düzgün bir yoldur,dolayısıyla dörtnala sürüş için idealdir. Rota İkiz Tepe'ler yönünde; 1 saatlik sürüşten sonra İkiz Tepeler'in hemen ardındaki ormanda mola veriyoruz. İkiz Tepeler'in önünden ve köyün içinden geçerek otele geri dönüyoruz.

 
 

 

3 Saatlik Orman Turu:

Bu turumuzda deniz manzarası eşliğinde dört nal yapabilirsiniz,Köylülerin bahçe sulama havuzunda, dağdan gelen kaynak suyunda yüzme molası verilir.Yörük Halil'in mekanından otele geri dönüş yapılır.

 
 

 

 

5 Saatlik Orman Turu:

Tecrübeli biniciler için Alacasu’ya gidiş, atlarla denizde yüzme veya antik kilise gezisini içeriyor.